4e Afd. 25 april 1957. 38 ONBEWOONBAARVEBRLARING. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat de woningen, plaatselijk gemerkt Prinsenlaan 3 en 5, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, respectievelijk nos. 2621 en 1675 in een vervallen staat verkeren; dat de halfsteens-buitenmuren slecht zijn en het houtwerk van de vloe- ren, ramen en kozijnen gedeeltelijk vergaan is; dat de woningen, tengevolge van de slechte toestand der buitenmuren en het ontbreken van goed functionerende trasramen, alsmede van de te lage ligging van de beganegrondvloeren ten opzichte van het omringende terrein, vochtig zijn; dat de rookafvoeren slecht en dientengevolge brandgevaarlijk zijn; dat van de woning Prinsenlaan 3 bovendien de oppervlakte en de in- richting van de keuken onvoldoende is en het buiten de woning staande privaat in een slechte staat verkeert; dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouw- nijverheid in de provincie Noordholland van oordeel is, dat de woningen ongeschikt ter bewoning zijn, niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat te brengen zijn en derhalve onbewoonbaar verklaard behoren te worden wegens: vervallen staat, vochtigheid, brandgevaarlijke toestand en voor zoveel de woning Prinsenlaan 3 betreft, bovendien wegens onvol- doende inrichting van privaat en keuken; Gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLiUIT: de woningen, plaatselijk gemerkt Prinsenlaan 3 en 5, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, respeetievelijk nos. 2621 en 1675, onbe- woonbaar te verklaren; te gelasten, dat deze woningen ontruimd moeten zijn, binnen de termijn van zes maanden te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoonbaarverklaring is gehandhaafd. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 april 1957. De secretaris De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 7