65 2e afd. 29 mei 1957 VERBETERING GYMNASTIEKLOKAAL DREEFSCHOOL. Aan de Raad, Onder volgnummer K 734 van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1957 is het aanbrengén van een naadloze dekvloer in het gymnastieklokaal van de Dreefschool pro memorie geraamd. De bestaande vloer splintert zodanig, dat, nu in de laatste jaren de gym- nastiek steeds meer op blote voeten wordt beoefend, het niet langer ver- antwoord is op die vloer gymnastische oefeningen te laten houden. Het lokaal wordt zowel door leerlingen van de eigen school als van de Crayenes- terschool gebruikt. A. Het is noodzakelijk, dat de volgende voorzieningen worden getroffen: 1. het doen aanbrengen van een kurklinoleum dekvloer op een ondervloer van hardboard over de gehele opper- vlakte, kosten 4311, 2. het maken van een verbinding tussen de benedengang en het kleedlokaal, zoals op de ter inzage liggende tekening is aangegeven, kosten476, Door deze laatste maatregel wordt bereikt, dat de leer- lingen met gewoon schoeisel vanuit de gang de kleed- kamer rechtstreeks kunnen bereiken en daardoor de vloer van het gymnastieklokaal niet kunnen bescha- digen. i 3. De kosten van Openbare Werken worden begroot op 213, Totaal 5000,— B. Verder is het nodig dat 1. aan de aanwezige toestellen beschermingsstukken en -pennen wor- den aangebracht om beschadiging van de kurklinoleumvloer te voorkomen. De kosten hiervan worden geraamd op 600, 2. tengevolge van de toename van het aantal leerlingen 12 verrol- bare klemtouwen worden aangeschaft, waarvan de kosten. inclu- sief die van Openbare Werken, worden begroot op 1100, Onder mededeling, dat de Commissie voor het Onderwijs zich met het bo- venstaande kan verenigen, stellen wij U voor, door vaststelling van bij- gaand ontwerp-besluit de nodige kredieten te wilien verlenen. Heemstede, 22 mei 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 50