74 4e Afd. 27 juni 1957. Bebouwingsvoorschriften deel uitmakende van de partiële herziening van het uitbreidingsplau in onderdelen XL C, van het terrein gelegen aan de noordzijde van de Van Merlenlaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede sectie B, no. 5500. ALGEMENE BEPALINGEN. Art. 1. Begripsbepalingen. In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1. Het uitbreidingsplan of plan: het „plan in onderdelen aan de noordzijde van de Van Merlenlaan": de partiële herziening no. XL C van het uitbreidingsplan van de ge- meente Heemstede, kadastraal bekend in sectie B no. 5500, vervat in de sub 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften 2. De kaart: de tekening met bijbehorende verklaring, waarop is aangegeven het sub 1 bedoelde uitbreidingsplan, welke door Burgemeester en Wethou- ders der gemeente Heemstede is gewaarmerkt; 3. Eengezinshuis: een woonhuis, bestemd en kennelijk geschikt voor de huisvesting van niet meer dan één gezin; 4. Bebouwingsdiepte: de bebouwingsdiepte is de diepte van de bebouwing gemeten loodrecht vanuit de voorgevel; 5. Perceei: de met een woning bebouwde of te bebouwen grond; 6. Voorgevei: een naar een weg gekeerde gevel van een gebouw. Wijze van meten. Art. 2. 1. Waar in deze voorschriften wordt gesproken van goothoogten, worden deze gemeten van de bovenkant van het aanliggend afgewerkt terrein tot de bovenkant van de goot. Het afgewerkte terrein wordt bij voor bewoning bestemde gebouwen geacht te iiggen 30 cm beneden de bovenkant van de begane grond- vloer, tenzij door Burgemeester en Wethouders anders wordt bepaald. BESTEMMINGSBEPALINGEN. Art. 3. Eengezinshuizen. I. Op de gronden begrepen in dit plan mogen uitsiuitend worden opge- richt eengezinshuizen met bij de woningen behorende niet voor bewo- mng bestemde bijgebouwen (bv. garages of schuurtjes), uitsluitend ten dienste van de bewoners van het eengezinshuis, waarbij bedoelde biige- bouwen behoren en met inachtneming van artikel 5.

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 19