71 27 juni 1957. Wij mogen in verband met dit laatste opmerken, dat wij er bij het ont- werpen der nieuwe tarieven naar gestreefd hebben voor de drie bedrijven tezamen ongeveer dezelfde winst te verkrijgen als in de begrotingen voor 1956 werd geraamd. Gezien het ongunstige begrotingsbeeld van 1957 waren wij van oordeel, dat het niet verantwoord is te achten, het deficit op deze begroting nog verder te vergroten door van lagere winstcijfers uit te gaan dan die, waarop in de begroting werd gerekend. Tenslotte stellen wij U voor de quanta voor het gezinsverbruik van water met 25 te verhogen. Om praktische administratieve redenen ligt dit per- centage hoger dan bij gas en elektriciteit, omdat voor de administratie ver- hoging met ronde getallen gewenst is. Door de verwachte verhoging van het duinwaterverbruik zal het niet nodig zijn de hiermede gepaard gaande verlaging van de opbrengst door een tariefsverhoging te compenseren. De voor 1957 begrote winst van 14.500,zal hierdoor in 1958 vermoedelijk teruglopen tot 10.500, Onder mededeling, dat het cijfermateriaal, aan de hand waarvan wij tot de in nevensgaand ontwerp-besluit neergelegde tariefstelling zijn gekomen en waarbij rekening is gehouden met het vermoedelijke gebruik in 1958, voor U bij de stukken ter inzage is gelegd, stellen wij U voor om, wanneer Uw College zich met onze suggesties kan verenigen, tot vaststelling van dat ontwerp-besluit over te gaan. Heemstede, 19 juni 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 9