84a 25 juli 1957. lieden wordt door burgemeester en wethouders bij afzonderlijk besluit geregeld, gehoord de hoofden van dienst. Artikel 8. De vergoeding voor het gebruik van eigen rijwielen in dienst der ge- meente wordt door burgemeester en wethouders geregeld, gehoord het hoofd van de betrokken dienst. Artikel 9. 1. Aan burgemeester en wethouders wordt opgedragen de regeling van de verdeling van het loon van de magazijnmeester-chauffeur voor zover dit komt ten laste van de Brandweer en van het Bedrijf voor Open- bare Werken, nadat zij daarover het advies zullen hebben ingewonnen van de Commissie voor Openbare Werken. 2. Voor zover belanghebbende werkzaam is als magazijnmeester zijn op hem van toepassing de bepalingen van het Werkliedenreglement en de daaruit voortvloeiende uitvoeringsvoorschriften. Artikel 10. 1. De bij raadsbesluit van 31 januari 1957, no. 5 toegekende verhoging der lonen met 6 en 5,6 zal niet worden toegepast op de in boven- vermeld artikel 1 opgenomen weeklonen. 2. Met ingang van de eerstvolgende maand na het bereiken van de 65- jarige leeftijd wordt het loon slechts uitbetaald tot het 100/105,6 ge- deelte daarvan. Artikel 11. 1. Dit besluit treedt in werking op de eerste dag van de loonweek, waarin 1 augustus 1957 valt. 2. Met ingang van die datum vervallen: a. de loontabellen voor de diensttakken, waarop het reglement voor de werklieden in dienst der gemeente van toepassing is verklaard, vast- gesteld bij raadsbesluit van 28 juli 1955, no. lOOb; b. de groepsindeling werklieden vastgesteld bij raadsbesluit van 29 april 1948, no. 45 en laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 28 juli 1955, no. 101; c. de Algemene regelen omtrent de bepaling van het loon, waarvan het minimum en maximum in de onder a vermelde loontabellen is genoemd, vastgesteld bij raadsbesluit van 26 juli 1928 en laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 28 juli 1955, no. lOOb. Artikel 12. 1. De inpassing van de op het tijdstip van inwerkingtreding van dit be- sluit in functie zijnde werklieden in de nieuwe loontabellen wordt na- der door burgemeester en wethouders geregeld. 2. Burgemeester en wethouders treffen de nodige maatregelen met be- trekking tot hen, wier beloning als een gevolg van het inwerkingtre- den van dit besluit een verslechtering ondergaat. Gedaapyter openbare raadsvergadering van 25 juli 1957. De secretaris, Do voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 23