De voorzitter, 25 juli 1957. GELDEN VOOB SX. HENKICUSSCHOOL. Aan de Raad, Het r.-k. Parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, aihier, heeft onder dag- tekening van 10 juli 1957 een aanvrage ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het treffen van enige voorzieningen aan zijn school voor uitgebreid lager onderwijs voor jongens aan de Herenweg 99, de St. Henricusschool, zoals omschreven is in bijgevoegd ontwerp-besluit. Voor het verwezenlijken van deze voorzieningen doet het bestuur terecht een beroep op de toepassing van artikel 72 en volgende der genoemde wet De gevraagde verbeteringen respectievelijk aanschaffingen zijn naar ons oordeel verantwoord te achten. Aangezien voorts de normale eisen aan het geven van lager onderwijs te steilen bij de inwilliging der aanvrage niet zullen worden overschreden, stel- len wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit vermelde aanvrage in te willigen. Heemstede, 17 juli 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 17 juli 1957; gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoerings- voorschriften daarvan; BESLUIT: aan het r.-k. Parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, alhier, ingevolge zijn aanvrage van 10 juli 1957 met betrekking tot zijn school voor uitge- breid lager onderwijs voor jongens aan de Herenweg 99, de St. Henricus- school, medewerking te verlenen tot: a. het aanschaffen van een elektrische vloerwrijver ter vereenvoudiging en hygiënischer verrichten van de schoonmaakwerkzaamheden b. het aanschaffen van materiaal voor volleybalspel en c. het voorzien van de houten trap naar en het daarop aansluitende houten bordes op de zolderverdieping van geluiddempende en stofvrije vloerbe- dekking. <0edaan ter openbare raadsvergadering van 25 juli 1957. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 5