Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juli 1957 De Voorzitter, 4e afd. 25 juli 1957. ONBEWOOMBAARVERKLARING. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat de woningen plaatselijk gemerkt Prinsenlaan 26 en 28 kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 3483 in een ver- vallen toestand verkeren; dat het metselwerk van de buitenmuren gescheurd en het houtwerk van deuren, ramen, kozijnen, balken en vloeren gedeeltelijk vergaan is* dat de woningen, tengevolge van de slechte staat der buitenmuren het ontbreken van een deugdelijk trasraam, de te lage ligging van de beg'ane- grondvloeren ten opzichte van het omliggende terrein, alsmede door het lekken van de goten, vochtig zijn; dat de schoorstenen gevaar voor brand opleveren; dat de inrichting van de keukens en de privaten gebrekkig is dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting e'n de Bouw- mjverheid in de provincie Noordholland van oordeel is, dat de woningen ongeschikt ter bewoning zijn, niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat te brengen zijn en derhalve onbewoonbaar verklaard behoren te worden wegens: vervallen staat, vochtigheid, brandgevaarlijke toestand, en gebrekkige inrichting van de keukens en de privaten gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders BESLUIT: 1. de woningen, plaatselijk gemerkt Prinsenlaan 26 en 28, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 3483 onbewoonbaar te verklaren; 2. te geiasten, dat deze woningen ontruimd moeten zijn binnen de ter- mijn van zes maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbe- woonbaarverklaring is gehandhaafd.

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 9