105 26 september 1957. f 100 000 welke prijs wij aannemelijk achten. Over de betaiing van dit hPdrasr kan een bevredigende regeling worden getroffen. Een en ander is vastgeiegd in een met de heer Enschedé gesloten voor- lopige koopakte, welke met een tekening waarop het aan te kopen terrein is aangegeven ten raadhuize voor U ter inzage ligt. Wij stellen U voor een en ander te bekrachtigen door vaststelhng het bijgevoegde ontwerp-besluit. Heemstede, 18 september 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders te machtigen. le. op de grondslag van de betreffende vooriopige koopaktc in het belang van de volkshuisvesting te kopen van de heer B. F. En schedé te Heemstede een perceel grond, gelegen tussen de Her®^ weg en de Leidsevaart, zuidelijk van de buitenplaats „Ipenrode en noordelijk van de verbindingsweg tussen de Herenweg en de Leidsevaartweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede în sectie B nos. 7261 en 7262, op de bij dit besluit behorende tekenmg m groene kleur aangegeven, voor de som van 100.090, 2e om in de kadastrale aanduiding van het te aanvaarden terrem en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze koop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvulhngen aan te 1bren- gen als zij na advies van de Commissie voor het Grondbednjf, nodig zullen cordelen of wel door Gedeputeerde Staten wenselijk worden geacht; b. de onder a, le bedoelde grond in te brengen in het Grondbedrijf voor de koopsom verhoogd met de op de overgang vallende kosten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 september 1957. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 17