97 i 2e Afd. 26 september 1957. ONDERWIJZEND PERSONEEL VOORWEGSCHOOL. Aan de Raad, In Uw vergadering van 25 juli 1957 werd besloten mejuffrouw B. Th. Nottrot op haar verzoek eervol ontslag te verlenen als onderwijzeres in vaste dienst aan de openbare lagere school aan de Voorweg (Voorweg- school), zulks met ingang van een nader door ons te bepalen datum. Deze datum hebben wij op verzoek van mejuffrouw Nottrot en met in- stemming van het hoofd der school vastgesteld op 27 augustus 1957. Het komt ons wenselijk en billijk voor dat in verband hiermede de positie van mejuffrouw L. Hof, die in de raadsvergadering van 30 november 1956 met algemene stemmen werd benoemd tot boventallig onderwijzeres in vaste dienst aan de Voorwegschool, met ingang van 27 augustus 1957 wordt gewijzigd in dier voege, dat betrokkene wordt geacht te behoren tot het wettelijk verplichte aantal leerkrachten van genoemde school. Daartoe dient de in de akte van aanstelling van mejuffrouw Hof ver- melde aanduiding „boventallig onderwijzeres" te worden gewijzigd in „on- derwijzeres in vaste dienst." Onder mededeling, dat de Inspecteur van het lager onderwijs in de in- spectie Amstelveen en het hoofd der Voorwegschool zich met de voorge- nomen regeling van deze aangelegenheid kunnen verenigen, bieden wij U bijgevoegd ontwerp-besluit ter bekrachtiging aan. Heemstede, 4 september 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders BESLUIT: de omschrijving ,,boventallige onderwijzeres", voorkomende in de akte van aanstelling van mejuffrouw L. Hof, die in de raadsvergadering van 30 november 1956 aan de openbare school voor gewoon lager onderwijs aan de Voorweg (Voorwegschool) werd benoemd, te rekenen met ingang van 27 augustus 1957 te wijzigen in ,,onderwijzeres in vaste dienst". Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 september 1957. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 1