hekening-courant-overeenkomst met de n.v. bank voor y 2e gfd. 26 september 1957 1 00 NEDERLANDSCHE GEMEENTEN. De Raad der gemeente Heemstede, eehoord het voorstel van burgemeester en wethouders; Gelet op artikel 170 en artikel 228 van de gemeentewet; BESLUIT: 1 met de N V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten, gevestigd te 's-Gra- venhage, overeen te komen, dat het normale krediet in rekenmg-cou- rant ingevolge de overeenkomst, met de Bank gesloten op 28 februan 1949 door toevoeging van een extra-krediet tot 1 oktober 1957 wordt verhoogd tot f 1.900.000,of zoveel lager als door de Bank aan de gemeente kan worden verleend, onder voorwaarde, dat zolang door de gemeente op het extra-krediet gelden zijn opgenomen: a. de opbrengst van alle leningen door de gemeente ten bate van haar rekening bij de bank wordt gestort; b. door de gemeente geen andere betalingsverplichtingen voor kapi- taalsuitgaven worden aanvaard dan die, welke în overeenstem- ming zijn met het rondschrijven van de Minister van Bmnenlandse Zaken d.d. 12 juli 1957, afd. Fin. (B.B. no. U 27446) c. door de gemeente geen betalingsverplichtingen worden aanvaard voor kapitaalsuitgaven, indien tussen de datum van aanvaarding der verplichtingen (bijvoorbeeld de datum van gunmng) en de ge- middelde opnemingsdatum van de ter financiermg van bedoelde k pitaalsuitgaven gesloten vaste lening een tijdsruimte van meer dan 6 maanden bestaat; II. te bepalen, dat op geen enkel tijdstip tot 1 oktober 1957 de kortlopende schuld van de gemeente, kasgeldleningen en rekenmg-courant-kredie- ten daaronder begrepen, meer zal mogen bedragen dan vier miljoe gulden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 september 1957. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 7