139 2e Afd, 19 december 1957. VERBETERING VERLICHTING EN VERWARMING BOSCH EN HOVENSCHOOL. Aan de Raad. Het bestuur der vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier heeft onder dagtekening van 1 november 1957 een aanvrage ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het veranderen van de inrichting van de Bosch en Hovenschool aan de Adriaan Pauwlaan. Die verandering van inrichting betreft: a. het vervangen van de bestaande verlichting in 4 leslokalen door TL verlichting; b. het vervangen van de twee radiatoren van de centrale verwarming der bestuurskamer (tijdelijk leslokaal) door één lange radiator met grotere capaciteit. Het is gebleken, dat de bestaande verlichting in genoemde leslokalen on- voidoende îs, zodat deze behoort te worden verbeterd. Ook de uitbreiding van het verwarmend oppervlak van de centrale ver- warmmgstinstallatie in de bestuurskamer is, nu deze kamer als leslokaal wordt gebruikt, noodzakelijk. Voor het verbeteren van de verlichting en de uitbreiding van de ver- warming heeft het bestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikei 72 e.v. der wet. Aangezien voorts de normale eisen aan het geven van lager onderwijs te stellen met zullen worden overschreden indien de aanvrage wordt ingewil- îgd, stellen wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besiuit vermeide aanvrage in te willigen. Heemstede, 4 december 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede. A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 4 december 1957 gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoerings- voorschriften daarvan; BESLUIT; aan het bestuur der vereniging Bijzondere Protestantse Scholen alhier mgevolge zijn aanvrage van 1 november 1957 ten behoeve van dê Bosch en Hovenschool aan de Adriaan Pauwlaan op grond van artikel 72 der teafternendvoorjSWet 192° n°dlg6 g6lden Ult d® Semeentckas beschikbaar a. het verbeteren van de kunstverlichtingsinstallatie in 4 leslokalen; b. het verbeteren van de verwarmingsinstallatie in de bestuurskamer (tii- delijk leslokaal). J Gedaan ter openbare raadsvergadering van 19 december 1957. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 19