4e Afd. 26 juni 1958. 84 VERKOOP GROND VAN HET TERREINENCOMPLEX „MEER EN BERG". Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heer .T. A. Kemp te Heem- stede zich tot ons heeft gewend met het verzoek te mogen kopen een perceel grond groot 980 m2, gelegen aan de westzijde van de Troelstra- laan, bestemd voor de bouw van 4 eengezinswoningen. Voorts heeft de heer B. J. J. M. Stevens, architect te Haarlem, verzocht te mogen kopen een perceel grond, groot 990 m2, gelegen zuidelijk van de Dr. S'chaep- manlaan, bestemd voor de bouw van één eengezinswoning. Zowel de heer Kemp als de heer Stevens zijn bereid een prijs te betalen van 15,per m2 en aangezien wij deze prijs voldoende hoog achten heb- ben wij met genoemde heren een voorlopige koopacte afgesloten, welke met de kaartjes, waarop de over te dragen percelen grond zijn aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage liggen. Wij stellen U voor tot voormelde verkopen te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 18 juni 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 juni 1958; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakten: a. aan de heer J. A. Kemp te Heemstede, voor zich of zijn nader te noemen meesters, een perceel bouwterrein, bestemd voor de bouw van 4 eengezinswoningen, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, ter oppervlakte van 980 m2, gelegen aan de west- zijde van de Troelstralaan, kadastraal bekend in sectie C, no. 3390 (ged.), voor de prijs van f 15,— per m2; b. aan de heer B. J. J. M. Stevens, architect te Haarlem, een perceel bouwterrein, bestemd voor de bouw van één eengezinswoning, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, ter oppervlakte van 990 m2, gelegen zuidelijk van de Dr. Schaepmanlaan, kadas- traal bekend in sectie C, no. 3390 (ged.) voor de prijs van 15, per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkopen geschieden, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 juni 1958. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 51