2e Afd. 26 juni 1958. 89 AFRASTERING LANGS SLOOT BIJ THORBECKELAAN. Aan de Raad, Naar ons gebleken is doet zich bij het complex van 48 in strokenbouw gebouwde woningen aan de Thorbeckelaan een gevaarlijke situatie voor. Ten westen en ten zuiden van deze woningen loopt nl. een vrij brede en diepe sloot, die niet door middel van een hek of anderszins van de open- bare weg is afgescheiden. Ten westen van de woningen bevindt zich een trottoir, waarvan een druk gebruik wordt gemaakt door met autopeds spelende kinderen. Tussen dit trottoir en de bedoelde sloot ligt een vrij sterk hellende berm. Het behoeft wel geen betoog, dat spelende kinderen hierdoor gemakkelijk te water raken. Dit is dan ook reeds enkele malen gebeurd. Wij achten het daarom noodzakelijk over te gaan tot plaatsing van een stevig hekwerk, bestaande uit ijzeren stijlen met harmonikagaas ter hoogte van 1 m. Hiermede zou een bedrag van 5300,gemoeid zijn. Op grond van het vorenstaande verzoeken wij U ons het nodige krediet beschikbaar te stellen door vaststelling van nevenstaand ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 11 juni 1958; a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot f 5300, voor het maken van een hek ten westen en ten zuiden van het complex van 48 woningen aan de Thorbeckelaan; b. het sub a vermelde bedrag af te schrijven in 5 jaar. Heemstede, 11 juni 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 juni 1958. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 61