94 4e Afd. 31 juli 1958. VASTSTELLING PAKTIËLE HERZIENING VAN HET ÜITBKEIDINGSPLAN IN ONDERDELEN XLII C. Aan de Raad. Als gevolg van de door de gemeenteraad van Haarlem vastgestelde par- tiële herziening van het uitbreidingsplan „Eindenhout", voor de terreinen grenzende aan de gemeente Heemstede, is het wenselijk het bestaande uitbreidingsplan voor de terreinen langs een deel van de Zandvoorter Allee, alsmede voor de terreinen gelegen ten noorden van de Laan van Rozenburg en noordoostelijk van de Chrysanthemumlaan, aangegeven op bijbehorende kaart no. 4.42C.1, te wijzigen en daarbij aan te passen. Wij geven U in overweging het ontwerp van deze herziening, door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, te bekrachtigen. De commissie voor Openbare uerken heeft zich er in haar geheel mede kunnen verenigen. Heemstede, 23 juli 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde, l.s. De Rn,ad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat het wenselijk is, over te gaan tot de vaststelling van een partiële herziening van het uitbreidingsplan in onderdelen voor de terreinen Iangs een deel van de Zandvoorter Allee, alsmede voor de ter- reinen gelegen ten noorden van de Laan van Rozenburg en noordoostelijk van de Chrysanthemumlaan; dat het ontwerp-plan van deze herziening van 6 juni t/m 3 juli 1958 voor een ieder ter inzage heeft gelegen; dat tegen dit ontwerp binnen de daarvoor gestelde termijn geen be- zwaren zijn ingebracht; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders en het advies van de commissie voor Openbare Werken; gelet op de artikelen 37e en 39 der Woningwet; BESLUIT: vast te stellen: a. een partiële herziening van het uitbreidingsplan in onderdelen voor de terreinen langs een deel van de Zandvoorter Allee, alsmede voor de terreinen gelegen ten noorden van de Laan van Rozenburg en noord- oostelijk van de Chrysanthemumlaan, overeenkomstig de bij dit besluit behorende tekening en de hierbij gevoegde toelichtende beschrijving; b. van het onder a genoemde plan de hierbij behorende bebouwingsvoor- schriften. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 juii 1958. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 21