95 2e Afd. 31 juli 1958. GELDLENING N.V. BANK VOOK NEDERLANDSCHE GEMEENTEN GROOT 220.000,—. Aan de Raad, Wij delen Uw College hierbij mede, dat naar aanleiding van ons tot de Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen gericht verzoek tot het verlenen van medewerking voor de financiering van de kosten van uitbreiding van de St.-Henricus-ulo-school, wij van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's-Gravenhage een aanbieding hebben ont- vangen voor een vaste geldlening groot /220.000, De lening kan worden aangegaan tegen een koers van 100%; de looptijd is ca. 12% jaar; de rente bedraagt de eerste tien jaren 5 per jaar, daama i% per jaar, halfjaarlijks te voldoen. De aflossing zal geschieden in één bedrag, te voldoen op 2 januari 1971. Door het aanvaarden van deze aanbieding zal de gemeente in staat zijn aan haar verplichtingen jegens het schoolbestuur, welke voortvloeien uit het besluit van Uw Raad van 23 februari 1956, no. 23, te voldoen. De voor- waarden waartegen deze lening aan de gemeente wordt aangeboden, ko- men ons niet onredelijk voor, terwijl door aanvaarding daarvan de zo zeer noodzakelijke uitbreiding van de St.-Henricus-ulo-school met 6 lokalen, zal kunnen worden verwezenlijkt. Deze redenen doen ons U adviseren van het ontvangen aanbod gebruik te maken. Wij stellen U derhalve voor tot vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit over te gaan. Heemstede, 16 juli 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 31