106 fa 4e Afd. 31 juli 1958. VERKOOP GROND AAN DE BANKASTRAAT BIJ DE SLOTLAAN. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de vennootsehap onder firma Bouwbedrijf Vos en Laan, gevestigd te Haarlem, firmanten de heren A. van der Laan de Vries en A. de Vos, beiden wonende te Haarlem, wensen te kopen een perceel grond, groot plm. 328 m2, gelegen aan de noordzijde van de Bankastraat, nabij de Slotlaan, bestemd voor de bouw van twee kleine woningen. De firma is bereid een prijs van 12,50 per m2 te betalen, welke prijs wij voldoende hoog achten. Wij hebben met voormelde firma een voor- lopige koopakte afgesloten, welke, met een tekening waarop de over te dragen grond is aangegeven, voor U ter inzage ligt. Wij stellen U voor tot deze verkoop, waarmede de commissie voor het grondbedrijf zich kan verenigen, te besluiten door vaststelling van bijge- voegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 juli 1958; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen op de grondsiag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige akte, aan de ven- nootschap onder firma Bouwbedrijf Vos en Laan, gevestigd te Haarlem, een perceel grond, groot plm. 328 m2, kadastraal bekend in sectie C, no. 3441 en 2402 (ged), gelegen aan de noordzijde van de Bankastraat, nabij de Slotlaan, voor de prijs van 12,50 per m2; 2. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oordelen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 23 juli 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. v. Lent l.b. De secretaris, T. M. Schelling. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 juli 1958. De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 57