mtt -/ i y 158 4e Afd. 18 december. 1958. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 december 1958, met het advies van de commissie voor openbare werken; BESLUIT: de bebouwingsvoorschriften, deel uitmakende van de partiële herziening LID van het uitbreidingsplan der gemeente Heemstede, regelende de be- stemming in onderdelen van het terrein van de buitenplaats ,,Kennemer- oord", aangeduid als „Plan Kennemeroord", zoals dat werd vastgesteld bij zijn besluit van 24 april 1958, no. 52 in dier voege te wijzigen dat daarin A. wordt gesehrapt: „Artikel 4. De vijver is bestemd om in de huidige toestand te worden gelaten". B. in plaats van „Artikel 5", wordt gelezen „Artikel 4"; C. tussen het nieuwe artikel 4 en artikel 6 wordt ingevoegd: „Artikel 5. O ver gangsbep alingen 1. De ten tijde van de vaststelling van het plan van uitbreiding bestaande gebouwen mogen, met toestemming van burgemeester en wethouders geheel of gedeeltelijk vernieuwd of veranderd, of in beperkte mate wor- den uitgebreid, mits in alle gevallen daardoor de bestaande afwijking van de bestemming niet wordt vergroot. 2. De in het eerste lid genoemde gebouwen mogen, indien zij door een calamiteit zijn verwoest, onafhankelijk van de toestemming van bur- gemeester en wethouders, met inachtneming van de voorgevelrooilijn en behoudens onteigening overeenkomstig de wet, algeheel worden veran- derd of vernieuwd, mits daardoor de bestaande afwijking van de bestem- ming niet wordt vergroot." Gedaan ter openbare raadsvergadering van 18 december 1958, De secretaris, Ue voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 30