162 4e Afd. 18 december 1958. Artikel 9. 1. Op zondag, benevens op door burgemeester en wethouders van Haarlem aan te wijzen dagen, wordt niet gekeurd. 2. Op werkdagen geschiedt de keuring tussen uren, welke door burge- meester en wethouders van Haarlem worden vastgesteld. Artikel 10. 1. De keuring vôôr het slachten heeft plaats zo spoedig mogelijk en in elk geval niet later dan op de eerstvolgende werkdag nä die, waarop de kennisgeving, bedoeld in artikel 4, werd verricht. 2. De keuring nâ het slachten heeft plaats zo spoedig mogelijk en in elk geval niet later dan op de eerstvolgende werkdag nâ die, waarop het slachten werd beëindigd. 3. De keuring van in de gemeente ingevoerd vlees heeft plaats zo spoedig mogelijk en in elk geval niet later dan op de eerstvolgende werk- dag nâ die, waarop de kennisgeving, bedoeld In artikel 6, werd verricht. 4. De keuring en de nadere keuring van vlees, bedoeld in artikel 6, derde lid, heeft plaats zo spoedig mogelijk en in elk geval niet later dan' op de eerstvolgende werkdag nâ die, waarop de kennisgeving, bedoeld in artikel 6, derde lid, werd verricht. Artikel 11. Indien de keuringsdierenarts voor het nemen van de juiste keurings- beslissing zulks noodzakelijk acht, mag hij zijn uitspraak uitstellen met dien verstande, dat deze niet later wordt gegeven dan op de tweede werkdag nâ die, waarop de keuring nâ het slachten, onderscheidenlijk de keuring en de nadere keuring, als bedoeld in artikei 8, respectievelijk artikel 50, tweede en vierde lid van de wet, werden aangevangen. De directeur is bevoegd de termijn met ten hoogste 48 uur te verlengen. Artikel 12. Hij, die vlees ter keuring of nadere keuring aanbiedt, is verplicht bij voorwaardelijke goedkeuring dit vlees onder ambtelijk toezicht over te brengen of te doen overbrengen naar een door de directeur aangewezen plaats, wanneer zulks van hem wordt verlangd. Artikel 13. 1. Op verzoek van degene, die vlees ter keuring aanbiedt, verstrekt de directeur hem een schriftelijk bewijs van afkeuring of van voorwaardelijke goedkeuring, waarin worden vermeld de datum en de reden van de af- keuring of van de voorwaardelijke goedkeuring, alsmede het nummer van het verzekeringsoormerk, indien dit voorkomt. 2. Een afschrift van dit bewijs, waarop het woord „duplicaat" op duide- lijke wijze is vermeld, mag uitsluitend aan de in het eerste lid bedoelde persoon worden verstrekt. Artikel 14. In de stempelkaarten, bedoeld in de artikeien 38, 39, 40, 41 en 43 van het besluit, wordt de naam der gemeente vervangen door de naam van de centrale gemeente van de vleeskeuringsdienst, aangeduid met „Haarlem".

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 48