162 4e Afd. 18 december 1958. b. op open wagens of handkarren c. in open of gesloten draagmiddelen. 2. De, in het eerste lid onder a en b, bedoelde wagens en karren moeten zijn voorzien van een goed aangesloten, gladde bodem, waarop zicii een uitneembaar, naAr het oordeel van de directeur, deugdelijk en zindelijk raamwerk van latten of ander materiaal moet bevinden. 3. De vervoer- en draagmiddelen, bestemd voor vleesvervoer, moeten zich steeds in reine toestand bevinden. 4. Bij vervoer van vlees op de wijze, bedoeld in het eerste lid onder b, moet het geheel zijn bedekt met zindelijke, witte doeken en beschermd door, naar het oordeel van de directeur, waterdichte stof. 5 Bij vervoer van vlees op de wijze, bedoeld in het eerste lid onder c, moet het zijn gewikkeld in zindelijk, wit of kleurloos papier, waarvan de zijde, welke in aanraking komt met het vlees, niet mag zijn bedrukt of beschreven, of zijn gewikkeld in een andere zindelijke witte stof. Artikel 22. 1. Het vervoer van vlees zonder gebruikmaking van een transportmiddel moet op zindelijke wijze geschieden. 2. Ieder, die vlees draagt, moet zijn gekleed in zindelijke bovenkleding; de handen 'en de onbedekte delen van de armen moeten eveneens zinde- lijk zijn. 3. Onverpakt vlees mag slechts dan op hoofd en schouder worden ge- dragen, indien deze met een zindelijke doek of kap zo zijn bedekt, dat het vlees niet rechtstreeks met die lichaamsdelen in aanraking kan komen. Kennisgevingen betreffende inrichtingen. Artikel 23. 1. Ieder, die de handel in of verkoop van vlees en/of vleeswaren, dan wel het bewaren van vlees en/of vleeswaren, als bedrijf uitoefent, is verplicht tenminste 8 dagen vôör het tijdstip van ingebruikneming, wijziging of opheffing van de voor de uitoefening van het bedrijf gebruikte lokaliteiten, daarvan schriftelijk kennis te geven aan de directeur onder opgave van de plaats van vestiging of opheffing en bij wijziging onder opgave van de aard van de wijziging. 2. Ieder, die op het tijdstip van inwerkingtreden van deze verordening een bedrijf,' als bedoeld in het eerste lid, uitoefent, is gehouden binnen dertig dagén na dat tijdstip daarvan schriftelijk kennis te geven aan de directeur met opgave van de plaats van vestiging van het bedrijf en van de lokaliteiten, waarin het wordt uitgeoefend. 3. Van de in het eerste of tweede lid bedoelde kennisgeving, waarvoor een formulier kosteloos ten burele van de vleeskeuringsdienst verkrijgbaar is, wordt door de directeur een schiftelijk bewijs verstrekt, dat op de eerste vôrdering van één der ambtenaren, die met betrekking tot de wet opspo- ringsbevoegdheid bezitten, moet worden getoond. In voorraad hebben en verkoop van viees en vleeswaren. Artikel 24. 1. Het is verboden:

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 51