162 4e Afd. 18 december 1958. a. vlees ten verkoop of ter aflevering voorhanden te hebben, anders dan bij wege van bedrijf en elders dan in ruimten, welke voldoen aan de eisen krachtens artikel 19 van de wet gesteld; b. vlees tentoon te stellen elders dan in ruimten, welke voldoen aan de eisen, krachtens artikel 19 van de wet gesteld, tenzij met toestemming van burgemeester en wethouders c. vleeswaren, anders dan in luchtdicht gesloten, metalen of glazen voorwerpen verpakt, tentoon te stellen of ten verkoop of ter aflevering in voorraad te hebben vöôr de huizen, op of aan de openbare weg, op markten of tentoonstellingen, zonder vergunning van burgemeester en wethouders of in strijd met de aan zodanige vergunning verbonden voorwaarden. 2. Vlees, aanwezig in lokaliteiten in gebruik bij hen, die handelen in vlees of vleeswaren, alsmede vlees, aanwezig op markten bij, op of in uitstallingen van marktventers, wordt geacht ten verkoop voorhanden te zijn, tenzij de houder aannemelijk kan maken, dat het voor gebruik door hem of zijn gezin is bestemd. Deze verordening kan worden aangehaald als „Vleeskeuringsverordening voor de gemeente Heemstede" en treedt in werking met ingang van de dag, volgende op die van haar afkondiging, op welke datum vervalt de verordening betreffende hetzelfde onderwerp, vastgesteld bij raadsbesluit van 26 oktober 1922 nr. 104, zoals deze laatstelijk is gewijzigd bij raads- besluit van 28 oktober 1954 nr. 120. Slotbepaling. Artikel 25. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 18 december 1958. De secretaris, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 52