De voorzitter, 2e Afd. 18 december 1958. 49 DAGLICHTAFSCHEBMFNG LOKAAL ST. ANTONIUS U.L.O.-SCHOOL. Aan de Raad, Het r.-k. Parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, alhier, heeft onder dagtekening van 25 november 1958 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-ondervvijswet 1920 de nodige gelden uit de ge- meentekas te mogen ontvangen voor het aanbrengen van een daglicht- afschermingsinstallatie in een van de leslokalen van de St. Antonius Ulo- schooi voor meisjes aan de Burgemeester van Lennepweg 3, alhier. Genoemde installatie is nodig om de leerstof voor verschillende vakken met iichtbeelden te kunnen toelichten. Voor de aanschaffing heeft het bestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikel 72 e.v. der wet. Aangezien de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet stellen wij U voor deze in te willigen door vaststelling van bijgaand ontwerp- besluit. Heemstede, 11 december 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Scheliing. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 25 november 1958 van het r.-k. Parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, alhier, om beschikbaarstelling van gelden krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor het aanbrengen van een installatie voor het afschermen van daglicht in een van de les- lokalen van de St. Antonius Ulo-school voor meisjes aan de Burgemeester van Lennepweg 3, alhier; overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet en dat met inwilliging de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zulien worden overschreden; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uit- voeringsvoorschriften daarvan; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 18 december 1958. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 5