13 2e Afd. 29 januari 1959 VERBETERING KUNSTVERLICHTING BOSCH EN HOVENSCHOOL. Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft onder dagtekening van 27 november 1958 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920, de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het verbeteren van de kunst- verlichting in 5 leslokalen. Krachtens uw besluit van 19 december 1957 no. 139 is die verlichting reeds in 4 lokalen veranderd. Ook in genoemde 5 lokalen is de kunstverlichting onvoldoende zodat deze behoort te worden verbeterd. Indien deze aanvraag wordt ingewilligde kunnen alle leslokalen behoorlijk worden verlicht. Voor het verbeteren van de kunstverlichting heeft het bestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikel 72 e.v. der wet. Aangezien voorts de normale eisen aan het geven van lager onderwijs te stellen bij de inwilliging der aanvraag niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit genoemde aanvraag in te willigen. Heemstede, 14 januari 1959. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 14 januari 1959; gelet op de bepalingen van de Lage-onderwijswet 1920 en op de uit- voeringsvoorschriften daarvan; BESLUIT: aan het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, ingevolge zijn aanvraag van 27 november 1958 ten behoeve van de Bosch en Hovenschool aan de Adriaan Pauwlaan op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas beschikbaar te stellen voor het verbeteren van de installatie voor de kunstverlichting in 5 leslokalen. Gedaan to? openbare raadsvergadering van 29 januari 1959. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 25