i/ De voorzitter, 2e Afd. 29 januari 1959 VERBETEBING KUNSTVERLICHTING JACOBASCHOOL. Aan de Raad, Het r.-k. parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, alhier, heeft onder dag- tekening van 30 december 1958 een aanvraag ingediend om ten behoeve van de Jacobaschool aan de Lanckhorstlaan 9 op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor wijziging van de kunstverlichting in 6 leslokalen en de gangen en uitbreiding van die verlichting in het gymnastieklokaal. Krachtens Uw besluit van 26 juni 1958, no. 71 is de kunstverlichting reeds in 3 leslokalen verbeterd. Ook in genoemde leslokalen, de gangen en het gymnastieklokaal is de kunstverlichting onvoldoende en is verbetering nodig. Indien deze aanvraag wordt ingewilligd kan de gehele school behoorlijk worden verlicht. Voor het verbeteren van de kunstverlichting heeft het bestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikel 72 e.v. der wet. Aangezien voorts de normale eisen aan het geven van lager onderwijs te stellen bij de inwilliging der aanvraag niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit vermelde aanvraag in te willigen. Heemstede, 14 januari 1959. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 30 december 1958 van het r.-k. parochiaal Kerk- bestuur van de H. Bavo, alhier, om beschikbaarstelling van gelden krach- tens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor het verbeteren van de kunstverlichting in 6 lokalen en de gangen en het uitbreiden van die ver- lichting in het gymnastieklokaal van de Jacobaschool aan de Lanckhorst- laan 9, alhier, mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 14 januari 1959; gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoerings- voorschriften daarvan; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 januari 1959. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 27