2e afd. 29 januari 1959 1 7 IîENOEMING ONDEHWIJZERES CRAYENESTEKSCHOOL. Aan de Raad, Ter voorziening in de vakature van onderwijzeres aan de openbare lagere schooi aan de Crayenestersingel, de Crayenesterschool, ontstaan wegens op verzoek verleend eervol ontslag aan mejuffrouw K. Duyf, zijn sollici- tanten opgeroepen. Het hoofd der school heeft voor de benoeming van een onderwijzeres zijn bericht, als bedoeld in het achtste lid van artikel 36 der Lager-onder- wijswet 1920 ingezonden, terwijl met de Inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Amstelveen over de op te maken voordracht overleg is gepleegd. Naar aanleiding van het vorenstaande hebben wij de volgende voordracht opgemaakt, waaruit de benoeming behoort te geschieden. 1. Mevrouw J. D. Dik, echtgenote van W. J. Gorter, onderwijzeres in tij- delijke dienst aan de Crayenesterschool 2. Mejuffrouw A. Kroon, onderwijzeres aan de openbare lagere school te Nieuw-Vennep; 3. Mejuffrouw J. C. Pil, onderwijzeres aan de Goeman Borgesiusschool te Schiedam. Onder mededeling, dat de op 1 januari 1959 in werking getreden wijziging van de Lager-onderwijswet 1920 de benoeming van een gehuwde vrouw tot onderwijzeres in vaste dienst mogelijk maakt, stellen wij U voor tot be- noeming van een onderwijzeres aan de Crayenesterschool over te gaan en deze te laten ingaan op een nader door ons te bepalen datum. Behoort bij de nötulen van de vergadering van de Raad van 29 janauri Heemstede, 14 januari 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. 1959. De voorzitter, De secrptaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 37