■y— 4e afd. 29 januari 1959 25 schiedt door de directeur zo spoedig mogelijk, tenzij het betreft des- tructiemateriaal, dat door de ondernemer, ingevolge een met de directeur getroffen regeling, op gezette tijden wordt opgehaald. Artikel 11. 1. De overdracht van destructiemateriaal geschiedt door inlading in een daarvoor bestemd vervoermiddel van de ondernemer. 2. De ondernemer is verplicht de overdracht van destructiemateriaal B of C jaarlijks v66r 1 maart, onder opgave van de totale hoeveelheid over het voorafgaande jaar aan het gemeentebestuur te bevestigen. DODE HONDEN EN KATTEN. Artikel 12. Omtrent de aangifte, het vervoer, het ophalen en de overdracht van dode honden en katten, alsmede omtrent de afgifte daarvan aan een van ge- meentewege aangewezen verzameldienst, kunnen burgemeester en wet- houders, met inachtneming van het bepaalde in artikel 32 van het Destruc- tiebesluit nadere voorschriften geven. SLOTBEPALINGEN. Artikel 13. 1. De aanwijzing van materiaal, als bedoeld in artikel 2, derde lid, laatste alinea der wet, geschiedt door de burgemeester op voorstel van de directeur of de directeur gehoord en wordt onverwijld aan de eigenaar of houder medegedeeld. 2. De directeur houdt aantekening van het ingevolge het eerste lid aan- gewezen destructiemateriaal. Artikel 14. Indien de directeur, dan wel de eigenaar of houder van destructiemate- riaal A, seetie van dit destructiemateriaal noodzakelijk of wenselijk acht, wordt de sectie verricht in een daartoe bestemde lokaliteit van het openbaar slachthuis te Haarlem, in welk geval de aangifteplichtige gehouden is het destructiemateriaal naar eerdergenoemde lokaliteit te vervoeren of te doen vervoeren. Artikel 15. Deze verordening kan worden aangehaald als ,,Destructieverordening voor de gemeente Heemstede" en treedt in werking met ingang van de dag, volgende op die van haar afkondiging. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 januari 1959. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 59