y 4e afd. 29 januari 1959 28 29 januari 1959 VERKOOP BOUWTERREIN Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de firma Bosma en Bovenkamp, alhier, een perceel bouwterrein, gelegen aan de oostzijde van de Esdoorn- kade, ter grootte van 1030 m2, wenst te kopen ter bebouwing met vier eengezinswoningen. Aangezien hiertegen geen bezwaar bestaat, hebben wij met genoemde firma een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaartje waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage ligt. De firma Bosma en Bovenkamp is bereid de gevraagde prijs t.w. f 12.000,te betalen. alsmede een bijdrage ad f 10.000,in de kosten van doortrekking van de Esdoornkade ter plaatse. Wij achten, met de Commissie voor het Grondbedrijf, deze prijs voldoende hoog. Mitsdien nodigen wij U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 14 januari 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 januari 1959; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op grondslagen van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de firma Bosma en Bovenkamp te Heemstede, voor zich of haar nader te noemen meesters, een perceel bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, groot 1030 m2, gelegen aan de Esdoorn- kade, kadastraal bekend in sectie A, no. 7559 (ged.), voor de prijs van f 12.000,—. 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oor- delen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaar/ter openbare raadsvergadering van 29 januari 1959. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 65