41 4e Afd. 26 februari 1959. BOÜW KIJWIELSTALLING VOOK PEKSONEEL GEMEENTESECRETAKIE Aan de Raad, De rijwielbergplaats bij het raadhuis ten behoeve van de fietsen van het personeel van de gemeente-secretarie is reeds geruime tijd te klein. In verband daarmede hebben wij een aantal ambtenaren de gelegenheid gegeven hun fietsen te stallen in de garage-Heemskerk aan het Raad- huisplein. De kosten hiervan bedragen 20,per maand. Nu niet te verwachten is dat binnen korte tijd de rijwielbergplaats van het raadhuis kan worden uitgebreid, zouden wij op andere wijze een meer definitieve oplossing voor het stallingsprobleem willen vinden. Wij zouden daartoe een rijwielstalling willen maken achter perceel Raad- huisplein 17, zowel ten behoeve van het secretarie-personeel als van de ambtenaren van het bureau huisvesting. Wij denken daarbij aan een zgn. „Elascon" luifeloverkapping, waarin losse rijwielrekken kunnen worden geplaatst. De totale kosten voor aanschaffing en plaatsing van een 8 m ,,Elascon luifeloverkapping met 20 rijwielrekken, inclusief het slopen van een ach- ter het perceel staand schuurtje en het leggen van een tegelbestrating worden met bijkomende kosten van administratie en toezicht geraamd op 2000, Wij stellen U voor ons ten behoeve van dit werk het nodige krediet te verlenen. Een ontwerp-raadsbesluit bieden wij U daartoe ter vaststellmg aan. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders met het advies van de Commissie voor Openbare Werken; A. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 2000, ten behoeve van de plaatsing van een rijwielstalling achter het perceel Raadhuisplein 17, met bijkomende werken; B. het sub A aangegeven bedrag af te schrijven in 10 jaar. Heemstede, 18 februari 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: .n ter openbare raadsvergadering van 26 februari 1959.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 15