48 4e Afd. 26 maart 1959. ONBEWOONBAARVERKLARING. De Raad der gemeente Heemstede, overwegende, dat de tien woningen, plaatselijk gemerkt Molenwerfslaan 50 t/m 68 (even nummers), kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, resp. nrs. 1236 t/m 1245, in een slechte toestand verkeren; dat de dakbedekkingen gedeeltelijk zijn vergaan evenals de goten, voor- zover deze laatste nog aanwezig zijn; dat tengevolge van de slechte staat van de buitenmuren, dakbedekkingen en goten, alsmede door het ontbreken van goedfunctionerende trasramen en de te lage ligging van de beganegrondvloeren ten opzichte van het omrin- gende terrein, de woningen vochtig zijn; dat de keukens en privaten z.g. droogprivaten op onvoldoende wijze zijn ingericht; dat de schoorstenen slecht en dientengevolge brandgevaarlijk zijn, ter- wijl, tengevolge van scheuren, op de zolders rookgassen kunnen ontsnappen; dat de woningen wegens bovenstaande gebreken ongeschikt zijn ter be- woning en niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat zijn te brengen; dat de Hoofdingenieur-Directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnij- verheid in de provincie Noordholland bij brief van 18 februari 1959, no. 1608/Ra/CC, adviseert de woningen onbewoonbaar te verklaren op grond van de volgende gebreken: vervallen toestand; vochtigheid; onvoldoende inrichting van keuken en privaat, en brandgevaarlijke toe- stand; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede op artikel 25 van de Woningwet; BESLUIT: 1. de tien woningen, plaatselijk gemerkt Molenwerfslaan 50 t/m 68 (even nummers), kadastraal bekend gemeente Heemstede sectie C, nrs. 1236 t/m 1245, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten, dat deze woningen moeten zijn ontruimd binnen de termijn van zes maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is^erstreken of dit besluit tot onbewoonbaarverklaring is gehandhaafd. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 maart 1959. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 11