50 4e afd. 26 maart 1959. VERKOOP BOUWTERREIN WESTELIJK VAN DE DR. J. R. THORBECKELAAN. Aan de Raad, Wij hebben de eer XJ mede te delen, dat de heer H. J. van Sambeek te Heemstede verzocht heeft te mogen kopen voor zich of zijn nader te noe- men meester, 3 percelen bouwterrein, gelegen ten westen van de Dr. JK.. Thorbeckelaan, ter totale grootte van 2645 m"2, bestemd voor de bouw van 2 x 5 en 1 x 4 woningen, voor de prijs van totaal 58.100, Van de totaal te bouwen 14 woningen zullen tenminste 7 woningen ver- huurd worden aan door ons aan te wijzen gegadigden. Aangezien tegen verkoop op deze voorwaarden geen bezwaren bestaan, hebben wij met de heer van Sambeek een voorlopige koopakte afgesioten, welke met het kaartje, waarop het over te dragen perceel grond is aange- geven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. Wij nodigen U uit tot deze verkoop over te gaan door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 11 maart 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede, inK... gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 11 maart 1959, BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le voor de gemeente te verkopen, op grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de heer H. J. van Sambeek te Heemstede, voor zich of zijn nader te noe- men meester, 3 percelen bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, ter gezamenlijke grootte van 2645 m2, eelegen ten westen van de Dr. J. R. Thorbeckelaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, in sectie C, no. 3475 (ged), voor de prijs van totaal 58.100, 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oordelen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 maart 1959.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 15