52b 4>j Afd. 26 maart 1959. Artikel 7. Op door of namens de directeur van Openbare Werken aan te wijzen plaatsen op de vuilnisbelt wordt van de inwoners vuil in ontvangst ge- nomen op elke werkdag, welke niet als feestdag is aangemerkt, van 9 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Artikel 8. Beer- en andere putten zullen als regel geledigd worden op de eerstvol- gende woensdag of vrijdag na ontvangst van de aanvraag daartoe op het bureau van Openbare Werken. Wordt van deze regel afgeweken dan wordt de aanvrager daarmede tijdig in kennis gesteld. Artikel 9. De betaling voor het ophalen van huisvuil als bedoeld in de artikelen 2, 3, 4 en 5 wordt geregeld in een afzonderlijk besluit van onze raad. Artikel 10. Voor het verrichten van bijzondere diensten door de gemeentereiniging zullen de navolgende betalingen moeten worden gedaan: a. voor het weghalen van bedrijfsvuii, winkelafval, takken, boombladeren en ander tuinvuil, voorzoveel dit niet met de op- haaldienst, bedoeld in artikel 2, kan worden medegegeven, mits dit vuil aan de rijwegzijde rechtstreeks kan worden in- geladen, voor iedere wagenvracht van ten hoogste 1,5 m3 of 1500 kg of gedeelte daarvan Indien dit vuil niet aan de rijwegzijde rechtstreeks kan worden ingeladen, wordt dit tarief verhoogd met de gemaakte arbeids- loonkosten voor het naar de rijwegzijde brengen van dit vuil. b. voor het ophalen en terugbrengen van de emmers, bedoeld in artikel 4, van en naar het gebouw, indien de directeur van Openbare Werken daartoe schriftelijk toestemming verleent, een vastrecht per emmer per maand van c. voor het in ontvangst nemen, als bedoeld in artikel 7, van be- drijfsvuil, winkelafval, takken, boombladeren en ander tuinvuil: voor iedere bakfietsvracht of gedeelte daarvan voor iedere wagenvracht van ten hoogste 1,5 m3 of 1500 kg voor iedere wagenvracht van meer dan 1,5 m3 of 1500 kg, tot ten hoogste 3 m3 of 3000 kg d. voor het iedigen van een beer- of andere put, per keer en tot geen grotere hoeveelheid dan 3 m3 e. voor het open en dichtmaken van een beer- of andere put, welke niet van een syphondeksel is voorzien f. voor diensten, welke niet in deze bepalingen met name zijn ge- noemd, wordt de kostprijs, zoals burgemeester en wethouders deze vastellen, in rekening gebracht. Artikel 11. De rechten, als bedoeld in artikel 10, zijn bij vooruitbetaling verschul- 2,— 1,— 3,— 5,— 10,— 2,50

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 28