2e afa 26 maart 1959. UITBREIDING RIJWIELSTALLING CRAYENESTERSCHOOL. A!De overdekte rijwielstalling van de Crayenesterschool, die 310 leerlingen telt, biedt plaats voor 61 rijwielen, terwijl nog een groot aantal rijwielen onoverdekt wordt gestald. Ook het personeel en kwekelingen maken van die rijwielstalling gebruik. De vier hoogste leerjaren tellen in totaal 240 leerlingen. De lessen in gymnastiek van het 3e t/m 6e leerjaar worden gegeven în het gymnastieklokaal van de Dreefschool, omdat bij de Crayenesterschool zodanig lokaal niet aanwezig is, terwijl des zomers gebruik wordt genraakt van de zwemzijvers in Groenendaal en het sportveld nabij de Wagnerkade. Om zo weinig mogelijk tijd te verliezen tussen de lessen, die gegeven worden in de Crayenesterschool enerzijds en Dreefschool of sportveld en zwemvijvers anderzijds is het nodig, dat de leerlingen per rijwiel naar school komen. Naar onze mening behoort de gemeente dan ook te ^orgen dat een be- hoorliik groot aantal rijwielen overdekt kan worden gestald. Uitbreidmg der stalling kan tot stand komen door een „Elascon" luifeloverkappmg ter lengte van 18 meter, ruimte biedende voor 50 rijwielen, aan te brengen. De kosten hiervan zullen, inclusief die van Openbare Werken f 3000,— bedragen; deze kosten kunnen in 10 jaren worden afgeschreven. Wii stellen U voor over te gaan tot het doen aanbrengen van genoemde overkapping en ons daartoe een krediet van 3000,— ter beschikkmg te stellen door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 20 maart 1959. De secretaris A. van Wingerde Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De Raad der gemeente Heemstede, g-ezien het voorstel van burgemeester en wethoudersH geiet op het bepaalde in artikel 23 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: a. voor het aankopen en plaatsen van een „Elascon" behoeve van de Crayenesterschool een krediet van 3000, ter beschik- king van burgemeester en wethouders te stellen b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 10 jaren. -Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 maart 1959. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 5