4e af(j 23 april 1959 59 ONBEWOONB A ARVERKLAKIN G. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de woning, plaatselijk gemerkt Glipperweg 2, dastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 3458 (ged.) m een slechte toestand verkeert; dat de woning in ernstige mate vochtig is tengevolge van optrekkend en doorslaand vocht, alsmede door de slechte toestand van de goten en af- voeren dat het houtwerk van de vloeren en ramen gedeeltelijk is vergaan; dat de keuken op primitieve wijze is ingericht en o.m. een afvoer voor huishoudwater ontbreekt; dat de schoorsteen slecht en dientengevolge brandgevaarlijk îs; dat de als slaapruimte in gebruik zijnde zolder te weinig mogelijkheid heeft voor de toetreding van daglicht en lucht; dat de woning wegens bovenstaande gebreken ongeschikt îs ter bewo- ning en niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat is te brengen; dat de Hoofdingenieur-Directeur van de Volkshuisvestmg en de Bouw- nijverheid in de provincie Noordholland bij brief van 17 maart 1959, no. 2443/Ra/CC, adviseert de woning onbewoonbaar te verklaren op grond van de volgende gebreken: ernstige vochtigheid; onvoldoende inrichting van de keuken; brandgevaarlijjre toestand; en onvoldoende gelegenheid voor de toetreding van daglicht en lucht op de slaapzolder geiet op het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede op artikel 25 van de Woningwet; BESLUIT: 1 de woning, plaatselijk gemerkt Glipperweg 2, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie C, no. 3458 (ged.), onbewoonbaar te ver- klaren; 2. te gelasten, dat deze woning moet zijn ontruimd binnen een termijn van vijf maand'en, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorzienmg tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoonverklaring is gehandhaafd. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 23 april 1959. De secretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 15