64 2e afd. 23 april 1959 STICHTING K.K. KLEUTEKSCHOOL OP „DE GLIP". Aan de Raad, Het Bestuur van de Instelling van Weldadigheid, het St. Lucia Gesticht te Rotterdam heeft onder dagtekening van 11 maart 1959 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het stichten van een r.-k. kleuterschool aan de Glipperweg. Deze te bouwen kleuterschool moet ruimte bieden voor tenmmste 30 kleuters en zal 1 leslokaal en 1 speellokaal bevatten. De bij genoemde aanvraag overgelegde stukken, waaronder een lijst met de namen van 35 kleuters, die de school bij de opening zullen gaan bezoe- ken, voldoen aan de bepalingen der Kleuteronderwijswet. Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit de in de aanhef van ons voorstel bedoelde aan- vraag in te willigen. Heemstede, 15 april 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 11 maart 1959 van het Bestuur van de Instellmg van Weldadigheid, het St. Lucia Gesticht te Rotterdam, om krachtens artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het stichten van een r.-k. kleuterschool aan de Glipperweg; overwegende, dat de bij genoemde wet vereiste en bij de aanvraag overgelegde stukken aan de gestelde voorschriften voldoen; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijswet; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 23 april 1959. De secretaris De v

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 25