56 4e afd. 23 april 1959. BEBOUWINGS-VOORSCHRIFTEN deel uitmakende van de partiële herziening XLII B van het uitbreidings- plan, regelende de bestemming in onderdelen van de gemeente Heemstede van 'de terreinen gelegen aan de noordzijde van de Zandvoortselaan tussen de Orchideeënlaan en de Asterkade. ALGEMENE BEPALINGEN. Art. 1. Begripsbepalingen. In deze voorsehriften wordt verstaan onder: 1. het uitbreidingsplan of plan: De herziening XLII B van het uitbreidingsplan, regelende de bestem- ming van het uitbreidingsplan-in-onderdelen van de gemeente Heem- stede, vervat in de sub 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften. 2. de kaart: De tekening 4.42B.2 met bijbehorende verklaring, waarop is aangege- ven het sub. 1 bedoeldeuitbreidingsplanen welke door burgemeester en wethouders der gemeente Heemstede is gewaarmerkt. 3. meergezinshuis: Een woonhuis, bestemd voor de huisvesting van meer dan één gezin. 4. gemengde bebouwing: Een flatgebouw, waarin ondergebrachtwinkels, showroom, restaurant, kantoren en meergezinshuizen. 5. bebouwingsstrook De blijkens de verklaring op de kaart voor bebouwing bestemde grond- strook. 6. bebouwingsdiepte: De diepte van een bebouwingsstrook. 7. Perceel: De met een woningcomplex of ander gebouw te bebouwen grond, als- mede de bij dat woningcomplex of ander gebouw behorende onbebouwde of met één of meer bijgebouwen en autoboxen te bebouwen grond. 8. voorgevel: Een naar een weg gekeerde gevel van een woningcomplex of gebouw. Art. 2. Wijze van meten. 1. Waar in deze voorschriften wordt gesproken van goothoogten, worden deze gemeten van de bovenkant van het aanliggend afgewerkt terrein tot de bovenkant van de goot, of, indien een platte afdekking wordt toegepast, tot de bovenkant van het boeiboord van het platte dak. Het afgewerkte terrein wordt bij voor bewoning bestemde gebouwen geacht te liggen 30 cm beneden de bovenkant van de begane grondvloer, tenzij door burgemeester en wethouders anders wordt bepaald. 2. Waar in deze voorschriften wordt gesproken van bouwhoogten worden

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 5