56 4e afd. 23 april 1959. 4e 4. De bebouwingsdiepte van de in het eerste lid bedoelde gronden be- tr draagt 6.00 m, voor zover uit de kaart niet anders blijkt. Art. 7. Overdekte parkeerplaats. Categorie 1*. Op de gronden bestemd voor overdekte parkeerplaats (bebouwings- categorie P) mogen uitsiuitend worden opgericht afdaken ter be- scherming tegen weersinvloeden van het ter plaatse geparkeerde ma- terieel, met een goothoogte van ten hoogste 3.50 m. Art. 8. Weg en verharding. De gronden, bestemd voor weg of verharding, mogen niet worden overdekt of bebouwd. 2. Art. 9. Openbaar groen. De gronden, bestemd voor openbaar groen, mogen niet worden over- 3. dekt of bebouwd. Art. 10. Tuin. De gronden, bestemd voor tuin, mogen niet worden overdekt of be- bouwd. BIJZONDERE BEPALINGEN. Art. 11. Daken. 1. a. Het is verboden meer dan 20 van een gebouw of gebouwencom- plex met platte daken of platten af te dekken, met dien verstande, dat de in de bebouwingscategorieën B, C en D genoemde gebouwen of gebouwencomplexen met platte daken of platten mogen worden afgedekt. b. Hellende dakvlakken moeten een hoek maken met het horizontale vlak van tenminste 25°; flauwer hellende dakvlakken worden, onder 2 toepassing van het in sub a bepaalde, beschouwd als platten. c. Hellende dakvlakken moeten worden gedekt met gebakken pannen en/of leien. d. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd ontheffing te verienen van het bepaalde sub a, b en c voorzover zulks naar hun oordeel stedebouwkundig toelaatbaar is. 2. Alle daken van de eengezinshuizen moeten worden geplaatst met de nok- en gootlijnen evenwijdig aan de lange richting van de bebouwings- st.rook. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd hiervan in bijzondere ge- vallen ontheffing te verlenen. SLOTBEPALINGEN. Art. 12. Ontheffingsbevoegdheid. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd ai dan niet onder door hen te stellen nadere voorwaarden ontheffing te verlenen van de bepalingen van het plan voor het oprichten van kleine, niet voor bewoning bestemde gebouwtjes van openbaar nut, zulks ten behoeve van een overheidsbedrijf of daarmee gelijk te stellen lichaam. Dergelijke gebouwtjes kunnen zijn:

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 8