Vjw 108 4e Afd. 25 juni 1959. VERKOOP GROND VAN INDUSTRIETERREIN AAN DE CLOOSTERWEG. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heer H. B, Bunck, verwar- mingsinstallateur te Heemstede, zich tot ons heeft gewend met het verzoek te mogen kopen een perceel grond, groot 565 m2, gelegen aan de west- zijde van de Cloosterweg en aan de noordzijde van de Industrieweg. Voorts hebben de firma's Litho-foto te Heemstede en foto-Litho, inrich- ting Krubo te Haarlem verzocht te mogen kopen een perceel grond, groot 1035 m2, gelegen aan de westzijde van de Cloosterweg en aan de zuid- zijde van de Industrieweg. Tegen inwilliging van deze verzoeken bestaat bij ons college geen enkel bezwaar en wij stellen U daarom voor, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot verkoop over te gaan tegen de voor deze terreinen geldende prijs van 19,per m2. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 3 juni 1959; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepaiingen en voorwaarden, genoemd in de desbetreffende voorlopige koopakten: a. aan de heer H. B. Bunck, verwarmingsinstaliateur te Heemstede, een perceel grond, groot ongeveer 565 m2, kadastraai bekend in sectie A, no. 7997 (ged), gelegen aan de westzijde van de Cloosterweg en aan de noordzijde van de Industrieweg, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de prijs van /19,per m2; b. aan de firma's Litho-foto te Heemstede en foto-Litho, inrichting Krubo te Haarlem een perceel grond, groot ongeveer 1035 m2, ka- dastraal bekend in sectie A, no. 7997 (ged), gelegen aan de west- zijde van de Gloosterweg en aan de zuidzijde van de Industrieweg, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de prijs van 19,per m2 2. om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de re- dactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkopen ge- schieden, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oor- delen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 3 juni 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. UCICII UI De S' De secretaris, Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juni 1959. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 19