117 I u 4e afd. 30 juli 1959 Artikel 3. Bos, park en tuin. De gronden, bestemd voor bos, park en tuin, mogen niet worden bebouwd. SLOTBEP ALIN GEN Artikel 4. Ontheffingsbevoegdheid Burgemeester en wethouders zijn bevoegd ai dan niet onder door hen te stellen voorwaarden voor het oprichten van kleine niet voor bewoning bestemde gebouwtjes, zoals tuinhuisjes, stallingruimten voor auto's e.d., ontheffing te verlenen van het in Artikel 3 gestelde verbod. Artikel 5. Afwijkingsbevoegdheid 1. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd, met voorafgaande schrifte- lijke toestemming van Gedeputeerde Staten van Noordholland, welke niet wordt aangevraagd dan nadat de belanghebbenden in de gelegen- heid zijn gesteld hun bezwaren schriftelijk tegen de voorgenomen af- wijking(en) kenbaar te maken, in bijzondere gevallen de bestemming tot bijzondere bebouwing en tuin te wijzigen, ten einde mogelijk te maken, dat in afwijking van het plan gebouwen worden uitgebreid of gebouwd op zodanige wijze, dat het karakter van het terrein en van de aanwezige gebouwen niet aanmerkelijk wordt geschaad. 2. Bij het verzoek om toestemming, bedoeld in het le lid, leggen burge- meester en wethouders eventueel ingekomen bezwaren over aan Gedepu- teerde Staten van Noordholland. Artikel 6. Titel Deze voorschriften kunnen worden aangehaald, onder de titel: „Bebouwingsvoorschriften plan Kennemerduin". Behoort bij raadsbesluit van 30 juli 1959, no. 117. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 21