120 4e Afd. 30 juli 1959. VEBKOOP PERCEEL ESDOORNKADE 32. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 25 september 1958, no. 129, goedgekeurd bij besluit van Gedeputeerde Staten van Noordholland van 8 oktober 1958, no. 67, werd van Mevr. Wed. M. de Goede-van Royen aangekocht een terrein aan de Blekersvaart, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, no. 7559, ter grootte van 2039 m2, met daarop staand woonhuis, plaatselijk gemerkt Esdoornkade 32, schuur en wasserij-gebouw. Zoals wij U destijds in ons voorstel tot bovenvermeld besluit reeds me- dedeelden vond deze aankoop plaats om na afbraak van het wasserij-ge- bouw en de schuur, de doortrekking van de Esdoornkade en het bouwen van vier woningen overeenkomstig het ter plaatse geldende uitbreidings- plan, mogelijk te maken. De doortrekking van de Esdoornkade heeft thans zijn beslag gekregen, terwijl met de bouw van de vier woningen, waarvoor de grond bij Uw be- sluit van 29 januari 1959, no. 28 verkocht werd, spoedig zal worden be- gonnen. De heer L. J. van Bakel, Blekersvaartweg 33, alhier, heeft zich onlangs tot ons gewend met het verzoek de bovengenoemde woning Esdoomkade 32 te mogen kopen. Aangezien tegen verkoop van deze woning geen enkel bezwaar bestaat hebben wij met de heer van Bakel onderhandelingen ge- voerd, waarbij wij tot overeenstemming zijn gekomen op een prijs van 32.000,Wij menen dat deze prijs alleszins redelijk is en daarom hebben wij met hem een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaartje, waarop het over te dragen perceel is aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage ligt. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 22 juli 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 27