äL° 1 \vaAi 111 4e afd. verklaard voor de voorziening in een dringende behoefte aan enkele ge- meentelijke huurwoningen voor de huisvesting van b.v. een hoofd van de school, een gemeentesecretaris e.d. premie toe te kennen. Het behoeft geen betoog dat een goed geoutilleerd brandweerapparaat in de gemeente onmisbaar is. Met de uitbreiding van de bebouwing zijn ook de eisen, waaraan de brandweer in Heemstede moet voldoen, gestegen. Voorwaarden voor een goed functioneren van het apparaat zijn het kun- nen beschikken over een moderne garage en over de middelen om de man- schappen een gedegen opleiding te geven. Zonder dat daarbij de efficiency uit het oog wordt verloren menen wij dat aan alle te stellen eisen in het voorliggende pian wordt voldaan. Wij stellen U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit voor de bouw en uitbreiding van de brandweergarage volgens het bovenom- schreven plan, dat voor U ten raadhuize ter inzage ligt, een krediet be- schikbaar te stellen van 95.000,waarvan 84.000,af te schrijven in 50 jaar en 11.000,in 25 jaar. Heemstede, 18 juni 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard, De secretaris, J. T. van Stegeren l.s. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders met het advies van de commissie voor openbare werken en voor de financiën; BESLUIT: A. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen, groot 95.000, ten behoeve van de verbouw en uitbreiding van de brandweergarage aan het Wipperplein t.w. /84.000,— voor de bouw en /11.000,— voor de centrale verwarming; B. het sub A aangegeven bedrag ad 84.000,— af te schrijven in 50 jaar en het aldaar genoemde bedrag ad 11.000,— af te schrijven in 25 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25=jimi'l959. De voorzitter, De secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 2