A. van Wingerde 2e afd. 30 juli 1959 113 VLOEKBEDEKKING HANDENABBEIDLOKAAL DBEEFSCHOOL. Aan de Raad, Hierbij delen wij U mede, dat het dringend gewenst is in het op de bovenverdieping van de Dreefschool gelegen handenarbeidlokaal een mar- moleum vloerbedekking aan te brengen. Genoemd lokaal wordt behalve voor handenarbeid tevens intensief ge- bruikt voor het geven van om hygiëne vragend huishoudonderwijs aan meisjesleerlingen van de Bronsteeschool en de Gerrit Bftrger Uloschool, alsmede voor ouderavonden, filmvoorstellingen, viering St. Nicolaasfeest enz. Op de te egaliseren vloer dient hardboard te worden aangebracht, waar- op ongeveer 140 m-' marmoleum vloerbedekking wordt gekit. De hieraan verbonden kosten, inclusief die van Openbare Werken, wor- den begroot op 1.650, Wij stellen U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit voor het vorenomschreven doel een krediet van f 1.650,— beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 22 juli 1959; gelet op het bepaalde in artikel 23 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: A. over te gaan tot verandering van inrichting van de Dreefschool door het aanbrengen van een marmoleum vloerbedekking op een ondervloer van hardboard in het handenarbeidlokaal; B. voor het onder a genoemde doel een krediet van f 1.650,te verlenen. Heemstede, 22 juli 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard De secretaris, Gedaan ter openbare Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 juli 1959. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 7