C V* 126 2e afd. 27 augustus 1959 KENTE STICHTINGSKOSTEN WONINGCOMPLEXEN. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat ingevolge artikel 5, le lid, van de bij raadsbesluit van 19 februari 1925, no. 9, vastgestelde verordening, houdende voorwaarden waarop door burgemeester en wethouders aan woningbouwverenigingen of -stichtingen aan de gemeente in eigendom toebehorende woningen in be- heer en exploitatie kunnen worden gegeven, de ten laste van de exploitatie te brengen annuïteit moet worden berekend naar een door de raad te be- palen rente; dat deze rente bepaald dient te worden ten behoeve van de navolgende nieuwe woningcomplexen a. 48 woningwetwoningen Thorbeckelaan; b. 54 woningwetwoningen De Glip-West; c. 47 woningwetwoningen De Glip-West; dat ten behoeve van de complexen genoemd onder b en c rijksvoorschot- ten zullen worden verleend die 4 rente zullen dragen en dat voor het complex genoemd onder a een extra bijdrage van het rijk zal worden ont- vangen, opdat voor de exploitatie een rentevoet van 4 zal kunnen wor- den aangehouden; gehoord het voorstel van burgemeester en wethouders BESLUIT: te bepalen, dat de rente, waarnaar de ten laste van de exploitatie van de navolgende woningcomplexen komende annuïteit van de stichtingskosten wordt berekend, zal bedragen als volgt: a. voor de 48 woningwetwoningen aan de Thorbeckelaan: 4 per jaar b. voor de 54 woningwetwoningen ten westen van de Glipper Dreef: 4 per jaar c. voor de 47 woningwetwoningen ten westen van de Glipper Dreef: 4 per jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 augustus 1959. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 13