128 4e afd. 27 augustus 1959. DEMPING SLOOT EN AANLEG TROTTOIR LEIDSEVAARTWEG. Aan de Raad, Bij raadsbesluit van 26 februari 1959, no. 35 hebt U ons college een kre- diet verleend, groot f 6.800,ten behoeve van de demping van een ge- deelte van de sloot langs de Leidsevaartweg nabij de percelen Leidsevaart- weg no's 27 t/m 39 en de aanleg van een trottoir langs dit gedeelte. De eigenaar van perceel Leidsevaartweg 41 heeft ons verzocht ook het gedeelte van de sloot, voor dat perceel gelegen, te dempen. Wij zijn met de eigenaar tot overeenstemming gekomen de gevraagde werkzaamheden te doen uitvoeren op de volgende voorwaarden: De eigenaar staat om niet aan de gemeent af de voor de uitvoering be- nodigde grond; de kosten van het maken van een afscheiding komen voor zijn rekening. De gemeente zal de navolgende werkzaamheden uitvoeren: het dempen van de sloot, het aanleggen van een trottoir, het maken van een riolering en de aansluiting van de huisriolering; het maken van een inrit en het hertegelen van de toegang tot het voetpad, gerekend vanaf het erf. Bovendien zal de gemeente de kosten van overdracht voor haar reke- ning nemen. De totale kosten welke voor rekening van de gemeente komen worden geraamd op f 3.300,Een begroting van de kosten ligt ten raadhuize voor U ter inzage. Wij stellen U voor ten behoeve van dit werk het nodige krediet te ver- lenen. Een ontwerp-raadsbesluit bieden wij U daartoe ter vaststelling aan. Heemstede, 19 augustus 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 17