4e afd. 27 augustus 1959. 129 ONDERHOUD BII.JART-KOEFEL I\ GROENENDAAL. Aan de Raad, Bij een ingesteld onderzoek is gebleken, dat het, om de biljart-koepel in Groenendaal, welk gebouw bij de Heemsteedse Trekkers in gebruik is, voor verval te behoeden, dringend noodzakelijk is daaraan enige voorzie- ningen te treffen. De begane grondvloer is vergaan en door schimmel en zwam aangetast, terwijl de baikkoppen verrot zijn. In de kelderruimte, waar het door on- voldoende ventilatie vochtig is, dienen enige permanente roosters aange- bracht te worden. Ramen en deuren moeten van nieuw hang- en sluitwerk worden voorzien. De gevels zijn op vele plaatsen gescheurd en het pleister- werk is beschadigd en zit los. De kap- en dakbedakking moet worden nage- zien en de hardsteen-stoepen moeten hersteld worden. Het gehele gebouw moet opnieuw worden gesausd en geschilderd. De kosten van al deze werkzaamheden worden geraamd op f 2.100, Wij stellen U voor ons door vaststelling van bijgaand besluit de voor herstel benodigde gelden ter beschikking te stellen. Heemstede, 19 augustus 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 19 augustus 1959; BESLUIT: burgemeester en wethouders voor het doen herstellen van de biljart-koepel in Groenendaal een krediet te verlenen groot f 2.100,ten laste van de gewone dienst van de begroting 1959. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 augustus 1959. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 19