133 2e afd. 27 augustus 1959 KREDIET VOOR ELEKTRICITEITSAANSLITITING „BOSBEEK". Aan de Raad, Het is gebleken, dat de totale aansluitwaarde voor elektriciteit en de mogelijke maximaal gelijktijdig optredende belasting in het nieuwe ge- bouw van „Bosbeek" aan de Glipper Dreef zo groot zijn, dat een directe aansluiting op het hoogspanningsnet noodzakelijk is te achten. Als gevolg van het feit, dat het terrein waarop „Bosbeek" staat reeds voor het maximaal toegestane percentage van de terreinoppervlakte is bebouwd, was het noodzakelijk de hoog- en laagspanningsapparatuur en de transformator in het gebouw zelve onder te brengen. De daarvoor be- nodigde ruimte werd door het bestuur der St. Hieronymus Aemilianus- stichting te Amsterdam, eigenaresse van „Bosbeek", kosteloos voor dit doel ter beschikking gesteld. Behalve een aansluiting op het hoogspanningsnet zal bovendien, voor reservedoeleinden, een laagspanningsaansluiting gemaakt worden. De kos- ten der kabels komen voor rekening van ,,Bosbeek", die van de hoog- en laagspanningsapparatuur voor rekening van het elektriciteitsbedrijf. Deze laatste kosten bedragen voor: Hoogspanningsschakelkasten f 8.920, Verpakking en transport îso', Olie en kabelmassa 50 Transformator 200 kVA "t 4.500, Laagspanningskabels in de transformatorruimte 300, Laagspanningsrek 2.000, Montagekosten "t i.ooo Aarding î.'ooo!— Onvoorziene uitgaven t 1.650, Totaal f 19.600,— Hoewel de installatie pas in het volgend jaar zal behoeven te worden aangebracht, is het met het oog op de lange levertijden van sommige onderdelen reeds thans zaak de nodige bestellingen te doen, weshalve wij u willen voorstellen een krediet tot het hierboven vermelde totaal-bedrag door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit te onzer beschikkine- te stellen. Heemstede, 19 augustus 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 27