c/ A 122 4e Afd, 27 augustus 1959, ONBEWOONB A ARVERKLARIN G. De Raad der gemeente Heemstede, Overwegende, dat de woning Zandvoortselaan 116, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie B, no. 1869, in een sleehte toestand verkeert; dat de woning vochtig is tengevolge van de slechte staat der buitenmu- ren, dakbedekking, goten en afvoeren, alsmede door de te lage ligging van de beganegrondvloeren t.o.v. het omringende terrein en het ontbreken van een goed functionerend trasraam; dat het houtwerk van de deuren en kozijnen, alsmede de dakbedekking gedeeltelijk zijn vergaan; dat de woning inpandig is gelegen en gebrekkig is ingedeeld: een slaap- kamer ontbreekt, de zolder dient als slaapruimte en tenslotte is het privaat rechtstreeks vanuit de keuken toegankelijk dat de woning wegens bovenstaande gebreken ongeschikt is ter bewoning in niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat is te brengen dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnij- verheid in de provincie Noordholland bij brief van 31 juli 1959, no. 6557/Ra/ CC adviseert de woning onbewoonbaar te verklaren op grond van de vol- gende gebreken: vervallen toestand; vochtigheid; inpandige ligging; gebrekkige indeling en onvoldoende inrichting van het privaat; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede op artikel 25 van de Woningwet; BESLUIT: 1. de woning, plaatselijk gemerkt Zandvoortselaan 116, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 1869, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten, dat deze woning moet zijn ontruimd binnen een termijn van 7 dagen, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoonbaarverklaring is ge- handhaafd. Gedjtaifîer'openbare raadsvergadering van 27 augustus 1959. De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 3