4e afd. 27 augustus 1959. 123 VERKOOP GROND GELEGEN NABIJ DE BERNARD ZWEERSLAAN Aan de Raad, Wij hebben de eer XJ mede te delen, dat de heer J. van Hateren, Franz Schubertlaan 5 alhier en de heer A. H. M. Visser, Franz Schubertiaan 9 alhier, zich tot ons hebben gewend met het verzoek te mogen kopen een ten noorden van de Bernard Zweerslaan gelegen strookje grond bestemd voor de bouw van 3 garages. Aangezien hiertegen geen bezwaar bestaat hebben wij met deze heren een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaartje, waarop het over te dragen perceei grond is aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. De in bijgevoegd ontwerp-besluit genoemde prijs is overeenkomstig de voor deze gronden ontworpen exploitatie-opzet. Wij achten deze voldoende hoog. Wij nodigen U uit, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot deze verkoop te besluiten. Heemstede, 19 augustus 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 augustus 1959; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de heren J. van Hateren en A. H. M. Visser, beiden wonende te Heem- stede, een perceel grond, op bijbehorende tekening in groene kleur aan- gegeven, gelegen aan de Bernard Zweerslaan, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie A, no. 7965 (ged), voor de prijs van f 2400, in totaal; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanig wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oor- delen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 augustus 1959. De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 5