■I - 124 MH 4e afd. 27 augustus 1959. VERKOOP GKOND AAN DE LAAN VAN INSTJLINDE Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de vennootschap onder firma Bouwbedrijf Vos en Laan, gevestigd te Haarlem, firmanten de heren A. van der Laan de Vries en A. de Vos, beiden wonende te Haarlem, zich tot ons heeft gewend met het verzoek te mogen kopen een perceel grond, groot 450 m2, gelegen aan de oostzijde van de Laan van Insulinde, nabij de Molenwerfslaan, hetwelk met een deel van het aangrenzende, aan deze firma in eigendom toebehorende terrein, bestemd is voor de bouw van 3 eengezinswoningen. De firma is bereid een prijs van f 16,per m2 te betalen, welke prijs wij voldoende hoog achten. Wij hebben met voormelde firma een voor- lopige koopakte afgesloten, welke, met een tekening, waarop de over te dragen grond is aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. Wij stellen U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit tot deze verkoop te besluiten. Heemstede, 19 augustus 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 augustus 1959; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de vennootschap onder firma Bouwbedrijf Vos en Laan, gevestigd te Haarlem, een perceel grond, groot 450 m2, kadastraal bekend in sectie C, no. 2410, gelegen aan de oostzijde van de Laan van Insulinde nabij de Molenwerfslaan, voor de prijs van f 16,per m2; 2. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 augustus 1959. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 7