c 144 2e afd. 24 september 1959 Het zal wel geen nader betoog behoeven, dat pas tot uitvoering van de onderscheidene werkzaamheden zal worden overgegaan wanneer de be- bouwing dit noodzakelijk maakt. Wel is het wenselijk, dat kabels en leidingen zijn gelegd, omdat dit door de opslag van bouwmaterialen bemoeilijkt wordt. Wij stellen U voor om, indien Uw college zich met het vorenstaande ver- enigen kan, daarvan door vaststelling van nevensgaand besluit te doen blijken. Heemstede, 18 september 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en wethouders; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders voor de voltooiing van de uitbreiding van het gasdistributie-net, van het waterleidingnet, van de distributie- en aan- sluitkabels voor eiektriciteit en van de straatverlichting, alsmede voor de b°uw en inrichting van een transformatorstation en een laagspanningsver- deelkast in het uitbreidingsplan-in-onderdelen ,,Plan Rivierenbuurt" de vol- gende kredieten ter beschikking te stellen: a. ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het gasbedrijf f 42.300,— b. ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het duinwaterbedrijf 26.500 c. ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het elektriciteitsbedrijf 116.600 Totaal f 185.400,— Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 september 1959. De Secretaris, De Voorzittcr.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 24