136 mthhhhm 2e afd. 24 september 1959. VEBBETERING VERWARMINGSINSTALLATIE EN URINOIRS EN AANSCHAF GORDIJNEN BOSCH EN HOVENSCHOOL. Aan de Raad, Het bestuur der vereniging- Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft onder dagtekening van 29 juli 1959 een aanvraag ingediend om ten be- hoeve van de Bosch en Hovenschool op grond van artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvan- gen voor: a. het aanbrengen van verbeteringen aan de installatie van de centrale verwarming, met inbegrip van de schoorsteen b. de verandering van de urinoirs en c. het aanschaffen van enkele gordijnen. Het aanbrengen van verbeteringen van de installatie van de centrale verwarming betreft de vergroting van het radiatoroppervlak in enige lo- kalen, omdat deze thans niet voldoende verwarmd kunnen worden. Ook dient de circulatiepomp van een andere waaier te worden voorzien, waardoor zij een grotere capaciteit kan geven terwijl op de schoorsteen een kap behoort te worden geplaatst. De urinoirs verspreiden onwelriekende geuren in gangen en lokalen en om dit euvel weg te nemen behoren zij te worden vervangen door wand- urinoirs met drukspoeling. Vernieuwing van de gordijnen in 2 lokalen en aanschaffing van gordijnen in de hoofdenkamer achten ook wij nodig. Voor het treffen van genoemde voorzieningen heeft het bestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikel 72 der wet. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit eerdervermelde aan- vraag in te willigen. Heemstede, 2 september 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, A. van Wingerde

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 5