2e afd. 24 september 1959. 13 7 VERBOUWING ST. ALOYSIUSSCHOOL V.G.L.O. AFDELING. Aan de Raad, Het r.-k. Kerkbestuur van O.L. Vr. Hemelvaart, alhier, heeft onder dag- tekening van 5 september 1959 een aanvraag ingediend om, ten behoeve van de St. Aloysiusschool aan de Molenwerfslaan 7, op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mo- gen ontvangen voor het maken van een klasselokaal op de zolder van het schoolgebouw. Ook wordt verzocht gelden te willen toestaan voor het aanbrengen van centrale verwarming, sanitaire installaties, vloerbedekking, verbetering verlichting en de inrichting van dat lokaal. Bovengenoemd lokaal is noodzakelijk omdat het aantal leerlingen van de v.g.l.o. afdeling is toegenomen; deze leerlingen zijn tijdelijk onderge- "jbracht in de dokterskamer, welke kamer hiervoor ongeschikt is. Bij de aanvraag is overgelegd de volgens artikel 73 van genoemde wet vereiste verklaring van storting van de waarborgsom, zodat de aanvraag aan de gestelde wettelijke voorschriften voldoet. Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit de in de aanhef bedoelde aanvraag in te willigen. Heemstede, 9 september 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 5 september 1959 van het r.-k. Kerkbestuur van O.L. Vr. Hemelvaart, alhier, om beschikbaarstelling van de benodigde gel- den voor het maken en inrichten van een lokaal op de zoider van de St. Aloysiusschool aan de Molenwerfslaan 7 ten behoeve van de v.g.l.o. afde- ling van die school; overwegende, dat de aanvraag en de daarbij overlegde verklaring inzake storting van de waarborgsom aan de gestelde voorschriften voldoen en dat bij inwilliging de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stel- len, niet zullen worden overschreden; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoerings- voorsehriften daarvan; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 september 1959. De secretaris, De voo

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 7